Druk 3D Figurek | Forge |

Figurki z żywicy na zamówienie: duży detal, nieskończone możliwości.

3DTarget | Forge |

Tworzymy figurki z żywicy na Twoje zamówienie: duży detal, nieskończone możliwości. Zaufaj nam – wydrukujemy nawet projekt, który dopiero co Ci się przyśnił!

Figurki na zamówienie

W Twojej głowie zrodził się pomysł na figurkę, jakiej nie wymyślił jeszcze nikt przed Tobą? Przekaż go nam, a my przeniesiemy Twoją wyobraźnię do realnego świata! Specjalnie dla Ciebie stworzymy model lub całą ich serię na podstawie projektu, który nam dostarczysz. Wymyśl, co tylko chcesz, a resztę zostaw nam.

To Ty tu rządzisz!

Wysoka jakość

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie druk 3D? Prosta sprawa – żadna inna metoda produkcyjna nie zapewni Ci takiej szczegółowości i głębi kolorów. Nawet stali klienci nie zawsze spodziewają się, jak BARDZO dokładne są nasze wydruki i są zachwyceni, gdy już zobaczą efekty.


Fuszerka to nie nasz styl – stawiamy tylko na dobry sprzęt i materiały z górnej półki, dlatego nasi klienci zawsze wracają po więcej.

DIY

Chcesz własnoręcznie pomalować swoje figurki? Nic prostszego! Wydruki powstają z żywicy, którą możesz bez strachu potraktować farbą. Weź sprawy w swoje ręce i daj upust własnej kreatywności!

Nasze narzędzia

Detal

Pracujemy na solidnym sprzęcie, który spełnia nawet najbardziej wyśrubowane standardy branżowe. Drukarki Elegoo Saturn, które wykorzystujemy do naszych wydruków, cechują się ekstremalną szczegółowością. Dzięki temu ozdobimy Twoją figurkę dowolnym napisem i wydrukujemy nawet najmniejsze elementy ubioru czy ekwipunku.

Żywica

Drukujemy tylko i wyłącznie w wysokiej jakości żywicy Elegoo – tego samego producenta, od którego kupujemy drukarki. Dzięki temu gwarantujemy detal i jakość, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej.

Nie masz własnego projektu?

Nic straconego! Do dyspozycji masz duże bazy modeli 3D, które zaprojektowali inni. Przejrzyj je, a może akurat znajdziesz tam coś dla siebie. Projekt gotowy? Zgłoś się do nas z wyceną, a my uruchomimy drukarki i… niech dzieje się magia!

Projekty znajdziesz na:

http://thingiverse.com

http://myminifactory.com

https://cgtrader.com

#CENNIK

Wydruk

Od 70 zł

Każda kolejna sztuka wydruku od 5 zł. Kwotę ustalamy indywidualnie.

Utwardzanie UV

0 zł

Specjalnie dla Ciebie utwardzimy wydruk za pomocą światła UV. Gratis!

Wysyłka

Od 8 zł

Odbiór osobisty: 0 zł

Paczkomat inPost: 12 zł

Kurier inPost: 14 zł

Ceny mogą się różnić w zależności od wielkości zamówienia i jego skomplikowania.

Masz pytania? Napisz do nas!

Kontakt i Wycena

Druk@3DTarget.pl

Adres

ul. Świętego Ducha 2A/421

70-205 Szczecin

woj. zachodniopomorskie

Polska

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku:

11:00 – 16:00


Dane Firmy:

3DTarget Bartłomiej Bałękowski

NIP: 9482550808

REGON: 52020433